Stavebná činnosť

Stavebná činnosť

Sadrokartónové systémy sú základnou súčasťou suchej výstavby. Sadrokartónové dosky sa vyrábajú buď v základnej kvalite, upravené pre použitie do vlhkých priestorov, s vyššou požiarnou odolnosťou alebo so zvýšenou pevnosťou. Veľkou výhodou sadrokartónu je nízka hmotnosť, regulácia vlhkosti v interiéri a rýchlejšia výstavba vďaka absencii mokrých procesov.

Ťažké kladivá a búracie stroje, v tom sme sa našli. Je to síce ťažká práca, ale vykonávame ju s úsmevom na tvári. V spolupráci s našimi architektmi vám radi vypracujeme projekt, a tak zistíme či je možné upraviť dispozíciu vášho bytu, kancelárie alebo iného priestoru podľa vašich predstáv.

Plánujete si oživiť svoj byt, dom alebo kanceláriu, ale neviete ako na to?
Nechajte to na nás. Pretože vieme, že to nie je len o zakúpení maliarskych farieb a valčekov na maľovanie. K dokonalému výsledku je potrebná znalosť podkladových a náterových materiálov. Vďaka našim skúsenostiam vám ušetríme čas a dodáme službu, s ktorou budete určite spokojní.

Omietky a stierky sú po vizuálnej stránke tou najdôležitejšou súčasťou stavby. Preto si nepokazte vzhľad interiéru vo vašom priestore neodborne vykonanou prácou alebo použitím nekvalitných materiálov. Výberom správnej omietky predídete zbytočným poruchám, ktoré by vyžadovali ďalšie opravy a navyše zhodnotíte svoje murivo.

Naši odborní pracovníci vám radi pomocou kvalitných materiálov vymurujú váš vysnívaný dom, alebo vás zbavia nepotrebných a rušivých otvorov či dier zamurovaním.

Zateplením nepredĺžite len životnosť stavby, ale aj znížite svoje náklady na vykurovanie, ktoré tvoria najväčšiu časť výdavkov. Pred zateplením stavby je potrebná projektová dokumentácia s energetickým certifikátom, ktorú vám radi zabezpečíme.

Ako na podlahu? Vo väčšine prípadov je nivelizácia, teda vyrovnanie podlahy neodmysliteľná súčasť správnej prípravy podkladu pre kladenie dlažby alebo laminátovej podlahy. V prípade montovanej podlahy nie je nivelizácia podlahy potrebná, avšak aj tento druh podkladu vám bez problémov namontujeme.

Inžinierska činnosť je potrebná ku každej stavbe v zmysle vybavenia potrebných dokumentov ako je: stavebné povolenie, prípadne vypracovanie ohlášok stavby, získanie dotácií alebo iných potrebných dokumentov.

Ak nechcete mať s rekonštrukciou alebo so stavbou žiadne starosti, radi vám poskytneme celú službu od naprojektovania, vykonania práce, až po upratanie vašich priestorov. Na konci vám už len odovzdáme kľúče a vy sa môžete pokojne zabývať.

Stavebný materiál je potrebný pri každej stavbe a prerábke. Okrem samotnej práce ponúkame predaj materiálu značky Weber aj s dovozom priamo na miesto určenia. V prípade záujmu alebo otázok ohľadom konkrétneho sortimentu nás neváhajte kontaktovať.